Beşlevent Evden Eve Nakliyat

Nakliye Gelsin, 2008 yılında Evden Eve Nakliye, Ofis, İş yeri taşınması ve Uluslararası Taşıma Hizmeti vermek için İstanbul’da kuruldu. Uzun yıllardır tecrübeli personelleri ile müşterilerine güvenilir ve sigortalı nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir. Eşyalarınızı zamanında, sözleşme harici hiçbir ek ücret almadan güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Sorunsuz Taşımacılık

Beşlevent Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlerini sorunsuz ve en sağlıklı şekilde sağlamak için yanınızdayız. Evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere temel olarak sorduğumuz bazı sorular vardır. Bunlar eski evin asansörü olup olmadığı, kaçıncı katta oluşu, kaç odalı olduğu, yeni gidilecek evin asansörü olup olmadığı, kaçıncı katta oluşu, şehir içindeyse hangi semt ya da ilçe olduğu gibi. Asansörün oluşu, eşyaların çokluğu, yeni eve gidilecek mesafe gibi konularda eğer kolaylık var ise Beşlevent evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere fiyatta indirimler yapabilmekteyiz.

Bazı internet sitelerinde evden eve nakliyatla ilgili fiyat hesaplamaları bulunmaktadır. Dilerseniz firmamızla görüşmeden önce bu sitelere girip gerekli boşlukları doldurarak tahmini bir tutar çıkartabilirsiniz. Ama unutmayın ki o çıkan fiyatlar sadece mesafe hesaplanarak ortalama bir tutar çıkartmaktadır. Eşyaların alınacağı ve taşınacağı mekanlardaki olanaklar ve olanaksızlıklar fiyat değerlerimizi ister istemez etkilemektedir.

Beşlevent evden eve asansörlü nakliyat firması olarak sizlerden sadece özel eşyalarınızı, kıyafetlerinizi toplamanızı ve geriye kalan tüm eşyalarınızı profesyonel çalışanlarımıza emanet etmenizi istemekteyiz. Ve tabi ki sizlerin istekleri bizim için en başta gelmektedir. Çünkü bazı insanlarımız var ki ısrarla tabağı, çanağı, yorganı yastığı ille de kendi toplamak ister. Daha önce de belirttiğimiz gibi firmamız sizlerin istek ve arzuları doğrultusunda bize düşen tüm iş ve işlemlerinizi sorunsuz ve en hızlı bir şekilde halletmek üzere hazırdır.

Aslında Beşlevent evden eve nakliyat firması olarak, eşyalarınızla ilgili ne varsa en ince ayrıntısına kadar bizlere güvenmenizi istemekteyiz. Özellikle kadınlarımız taşınma işinde kendilerine boşuna yorgunluk çıkarmaktadır. Aslında siz değerli müşterilerimizin tek yapacağı şey, eşyalar paketlenirken, araca taşınma işlemi olurken mutlaka başında durmanız ve yapılan işi seyretmenizdir. İçinize sinmeyecek durumlarda çalışanlarımızı istekleriniz doğrultusunda uyarmanız en doğrusu olacaktır. Bu siz değerli müşterilerimizin en doğal hakkıdır.

Beşlevent evden eve nakliye firması olarak sizler için yüzde yüz müşteri memnuniyeti için elimizden gelen çabayı sarf etmekteyiz. Olumsuz gördüğünüz herhangi bir durumda firmamızı arayıp bilgilendirme yapınız ki sizi üzen olumsuz soruna karşı hemen gerekli tedbirleri alalım.

Beşlevent evden eve nakliyat, işlerinde vermiş olduğu profesyonel hizmet ile sektörün zirvesine çıkmayı başaran Tarık Nakliyat, bu başarısını müşteri memnuniyetine dayalı vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışına bağlıdır. Her zaman için siz değerli müşterilerimize en iyisini sunma gayreti ile hizmet vermenin iyi niyetli düşüncesi olarak, sizlerden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler sayesinde Beşlevent evden eve nakliye firmaları arasında en fazla güvenilen ve tercih edilenlerden bir firma olmayı başardık.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Kaliteli Hizmet

Toplum kurallarına ve hijyen koşullarına büyük önem veren ve toplumla iç içe bir meslek olması nedeniyle bu konuda çalışanlarına gerekli eğitimlerin verilmesini sağlayan firmamız, ayrıca belirli aralıklarla toplantılar ve çalışmalar düzenleyerek bu konunun hassasiyetine tekrardan vurgu yapılmaktadır. Beşlevent Evden Eve Nakliyat olarak taşınma işlemleriniz ve siz değerli müşterilerimiz için buradayız. Taşınma zamanınızla ilgili tarih ve randevu işlemleri için en kısa sürede bizlerle iletişime geçiniz. Sizin için değerli olan tüm eşyalarınızı en sağlıklı ve sağlam şekilde sizler için taşıyalım ve yerleştirelim. Biz sizin için buradayız.

Beşlevent evden eve nakliyat olarak sizlere en sağlam, en güvenilir ve en hızlı taşımayı sağlamak için buradayız. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin güvenini en profesyonel ekiplerle çalışarak, eşyalarını sağlam ve güvenli bir şekilde taşıyarak sağladık. Üstelik sizler için en uygun zamanı randevu sistemimizle çok kolay bir şekilde ayarlamaktayız.

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle Beşlevent evden eve nakliyat ile kendi asansörlü aracımızla ve en iyi ekipmanlarla birlikte mümkün olan en kısa sürede ve güvenle taşıyoruz.  Bir diğer bölgemiz olan Beylikdüzü evden eve nakliyat sitemizi veya Beylikdüzü evden eve nakliye bölümümüzü inceleyebilirsiniz.