Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Nakliye Gelsin, 2008 yılında Evden Eve Nakliye, Ofis, İş yeri taşınması ve Uluslararası Taşıma Hizmeti vermek için İstanbul’da kuruldu. Uzun yıllardır tecrübeli personelleri ile müşterilerine güvenilir ve sigortalı nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir. Eşyalarınızı zamanında, sözleşme harici hiçbir ek ücret almadan güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Sorunsuz Taşımacılık

Her insanın bir evi olmamakla beraber kimisi memur, kimisi mevsimlik çalışan kimisi bulunduğu yerde kalıcı değil geçicidir. Bu yüzden böyle çalışan insanlarımız için sürekli bir taşınma telaşı, ev değiştirme, il değiştirme gereklilikleri olmaktadır. Çalışan insanlar için, bebeği olan aileler için çok zordur taşınmak. Hele işinden dolayı birkaç yılda bir il değiştiren kişiler için daha da sıkıntılı bir süreç ve yorgunluk içerir. Her taşınma da eşyalar yıpranmakta, sürekli topla ser yerleştir stresler yaşanmakta ve bu da insanı aşırı derecede yormaktadır.

Önceden şimdi ki gibi evden eve nakliyat firmaları çok azdı. Kişiler kendileri evlerini toplar, birer kamyon tutar tekrar kendileri taşır ya da en olmadı hamallar tutarak boşaltırdı. Şimdi ise evden eve nakliyat şirketlerinin hızla piyasaya girmesiyle taşınan kişilere rahatlığa kavuşmuştur. Çünkü evden eve nakliyat şirketleri o kadar hizmette sınır tanımıyor ki en ince ayrıntısına kadar taşınma ile ilgili işlemleri rayında götürüyor. Başakşehir Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimiz için tüm nakliye işlemlerinizi en sorunsuz şekilde halletmek için varız.

Aşama aşama yapılan evden eve nakliyat işlemlerinizde ilk olarak demonte ve paketleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için Başakşehir evden eve nakliyat olarak her şeyi bize emanet ediyorsunuz ve karşıdan sadece izliyorsunuz. Tüm çalışanlarımız eşyalarınızı itinayla eşya kırılmaz paketlerle kaplayarak sırayla bu işlemi bitirmeye çalışırlar. Sökülecek dolap, vitrin aynalarınız varsa onları özenle söker ve paketler. Daha sonra düzenli bir şekilde nakliye araçlarımıza hepsi taşınır. Gidilecek yeni adrese eşyalar getirilir. Yeni eve tüm eşyalar araçtan çıkartılarak montaj işlemleri yapılır, yerleştirilecek eşyaları yerlerine yerleştirir. Görüldüğü gibi hiçbir şeye dokunmadan işlemi kendileri halletmektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat olarak tüm planlaması yapılan taşınma işlemlerinizde herhangi bir hasarda şirket hasarlı eşyayı temin etmektedir. Hatta belli bir süre için eşyalarınızı bekletmeye yer arıyorsanız nakliye şirketleri eşyalarınızı istediğiniz süre kadarınca taşıyıp depoda muhafaza etmektedir.

Maliyet açısından iki kısıma ayrılan nakliyat şehir içi ve şehirlerarası değişmektedir. Şehir içi ve şehirler arası taşınmalarda yapılan işlem aynı olmakla birlikte sadece şehirlerarası daha fazla yakıt kullanımı olduğu için fiyatlandırmalar farklıdır. Siz değerli müşterilerimiz firmamızla görüşüp anlık bilgilendirmeler ve pazarlık paylarını konuşarak bir fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Başakşehir evden eve nakliyat, işlerinde vermiş olduğu profesyonel hizmet ile sektörün zirvesine çıkmayı başaran Tarık Nakliyat, bu başarısını müşteri memnuniyetine dayalı vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışına bağlıdır. Her zaman için siz değerli müşterilerimize en iyisini sunma gayreti ile hizmet vermenin iyi niyetli düşüncesi olarak, sizlerden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler sayesinde Başakşehir evden eve nakliye firmaları arasında en fazla güvenilen ve tercih edilenlerden bir firma olmayı başardık.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Kaliteli Hizmet

Toplum kurallarına ve hijyen koşullarına büyük önem veren ve toplumla iç içe bir meslek olması nedeniyle bu konuda çalışanlarına gerekli eğitimlerin verilmesini sağlayan firmamız, ayrıca belirli aralıklarla toplantılar ve çalışmalar düzenleyerek bu konunun hassasiyetine tekrardan vurgu yapılmaktadır. Başakşehir Evden Eve Nakliyat olarak taşınma işlemleriniz ve siz değerli müşterilerimiz için buradayız. Taşınma zamanınızla ilgili tarih ve randevu işlemleri için en kısa sürede bizlerle iletişime geçiniz. Sizin için değerli olan tüm eşyalarınızı en sağlıklı ve sağlam şekilde sizler için taşıyalım ve yerleştirelim. Biz sizin için buradayız.

Başakşehir evden eve nakliyat olarak sizlere en sağlam, en güvenilir ve en hızlı taşımayı sağlamak için buradayız. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin güvenini en profesyonel ekiplerle çalışarak, eşyalarını sağlam ve güvenli bir şekilde taşıyarak sağladık. Üstelik sizler için en uygun zamanı randevu sistemimizle çok kolay bir şekilde ayarlamaktayız.

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle Başakşehir evden eve nakliyat ile kendi asansörlü aracımızla ve en iyi ekipmanlarla birlikte mümkün olan en kısa sürede ve güvenle taşıyoruz.  Bir diğer bölgemiz olan Beşlevent evden eve nakliyat sitemizi veya Beşlevent evden eve nakliye bölümümüzü inceleyebilirsiniz.